Slide background

VİDEO KONFERANS VE İKİLİ GÖRÜŞME

 • İvme ile daha kısa zaman diliminde daha çok sayıda toplantı yapabilir, karar verme süreçlerini hızlandırabilir, iş seyahatlerinin neden olduğu bedensel yorgunluğu ortadan kaldırarak iş verimliliğini arttırabilirsiniz.
  1. Herhangi bir ek donanıma ihtiyaç duymadan video konferans özelliği ile farklı lokasyonlar arasında telekonferans yapabilir, yardımcı öğeler ve videolarla konferans sırasında konuşmanızı kuvvetlendirebilirsiniz.
  2. Mobil cihazlarınızla bulunduğunuz yerden farklı lokasyonlardaki toplantılara dahil olabilirsiniz.
  3. Konferansı birebir kaydederek daha sonrasında tekrar izleyebilir, bir sonraki benzer bir senaryoda tekrar aynı konferansı yapma ihtiyacından kurtulabilirsiniz.
  4. Görüntülü görüşme esnasında masaüstü paylaşımı yapabilir, Word, Excel, PowerPoint, Pdf gibi dosyaları sisteme ekleyip, dokümanlar üzerinde dinamik olarak karalama, çizim ve işaretleme yapabilirsiniz.

 • İvme’nin video konferans ve ikili görüşme özelliği maliyet, zaman ve mekân bağımlılığı sorununu en aza indirdiği için daha yüksek katılım ile toplantı düzenleme olanağı sağlamaktadır.
  1. İvme yazılımının sağlamış olduğu şifreli veri aktarımı ve SSL alt yapısı sayesinde kurum içerisinde görüntülü olarak, güvenli ve şifreli iletişim kurabilirsiniz.
  2. Konferans sırasında yönetici olarak tüm aktif katılımcıları görebilir, istenilen katılımcıya söz hakkı vererek aktif bir konuşma içerisinde bulunabilirsiniz.
  3. Konferansta katılımcı olarak söz hakkı isteyerek konuşmaya katılabilir, sohbet platformundan diğer katılımcılarla anlık özel veya toplu olarak mesajlaşabilirsiniz.
  4. Konferans esnasında not etmeniz gereken maddeleri notlar sekmesinden ekleyebilir, konferans sonunda almış olduğunuz notları indirebilirsiniz.
  5. Kapalı devre davet sistemi ile sistemde oturum açmış kullanıcıları, mail daveti ile de sisteme kayıtlı olmayan kullanıcılarınızı/misafirlerinizi konferansınıza davet edebilirsiniz.
  6. İvme, sahip olduğu teknik altyapı ile sizin talebiniz doğrultusunda bulut ya da kurumsal altyapınızda sağlanacak bir sunucu üzerinde konumlandırılabilmektedir.
 • DESTEK

  Sık sorulan soruların yanıtları
  için yardım merkezimize göz atın.

 • MAPS

  Hacettepe Üniversitesi 4.Arge
  Binası Teknokent No:12-13