Slide background

TIBBİ CİHAZ GÖRÜNTÜLEME VE YAYINLAMA

 • İvme sistemi ile farklı lokasyonlarda konumlandırılmış alanlardan marka bağımlılığı olmadan IP-Dome kamera, ameliyat/operasyon görüntüleme sistemleri (Endoskopi, Kolonoskopi, Scope, Ercp, Eus, Ultrason vb.) gibi farklı cihazlardan network veya SDI (analog / dijital) yoluyla alınan görüntülerin farklı kodek işlemleriyle birlikte işlenerek, konumlandırılan sunucularda arşivleyebilir, canlı yayınlanması ve karşılıklı sesli/görüntülü görüşme ortamı sağlayabilirsiniz.
  1. İvme- Tıbbi cihaz görüntüleme ve yayınlama modülü sayesinde operasyonlar öncesinde randevu sistemi ile hasta-doktor kayıtları oluşturulabilir, ameliyathanede gerçekleştirilen operasyonları IP ve Dome kameralar yardımı ile kaydedebilir, operasyon sırasında ayak pedalları aracılığıyla tıbbi cihazlardan alınan görüntüler ile birlikte detaylı raporlar oluşturabilirsiniz.
  2. Tıbbi cihaz görüntülerini farklı format ve kalitelere çevirerek arşivleyebilir, sistem üzerinde önceden kaydedilmiş operasyonları tekrar izleyebilir ve görüntüleri ders içeriği olarak sunabilirsiniz.
  3. Tıbbi cihaz görüntülerini canlı olarak farklı lokasyonlara, ameliyathanelerdeki televizyonlara, konferans ve diğer doktor odalarına yayınlayabilir, ameliyathane ve hastane içerisinde video konferans sistemine sahip olabilirsiniz. Bu sayede operasyon işlemi yapılırken istenilen uygun ortamdan operasyona konferans yöntemi ile bağlanılarak karşılıklı görüntülü ve sesli görüşme gerçekleştirebilir, istenildiği takdirde konferansı kaydedebilir ve sonradan izleyebilirsiniz.
 • DESTEK

  Sık sorulan soruların yanıtları
  için yardım merkezimize göz atın.

 • MAPS

  Hacettepe Üniversitesi 4.Arge
  Binası Teknokent No:12-13