Slide background

UZAKTAN EĞİTİM VE SANAL SINIF

 • İvme- Uzaktan Eğitim Modülü, zamandan ve mekândan tamamen bağımsız bir şekilde öğrencinin ve eğitmenin bir araya gelme zorunluluğu olmaksızın internet erişimi olan herhangi bir yerden eğitimlerin yapıldığı yenilikçi bir eğitim sistemidir.
  1. İvme – Uzaktan Eğitim Modülü, içerisinde eğitim takvimi, haberler/duyurular, anketler, ödevler, ders notları, sınavlar gibi interaktif içeriklerin yer aldığı kuruma özel tasarlanmış bir Uzaktan Eğitim Portalı sağlamaktadır. Uzaktan Eğitim Portalı üzerinden verilecek olan eğitimlerde; eğitim başvurusundan, uzaktan eğitim sonrasında katılımcılara sertifika verilmesine kadar olan bütün süreçleri yönetebilirsiniz.
  2. Portal üzerinden verilecek olan eğitimler ile ilgili çoktan seçmeli, yorum (açık uçlu), anket ve doğru-yanlış soru tipinde sorular ekleyerek sınavlar ve soru bankası oluşturabilirsiniz
  3. Video üzerinde çıkması için ayarlanan question-over-video uygulaması sistem tarafından desteklenmektedir. Bu özellik sayesinde bir yardımcı öğe olarak sınav kullanılarak videoların belirli anlarında kullanıcılara soru/sorular cevaplatabilirsiniz.
  4. İvme ile portal içerisindeki eğitim videolarının izlenmesini zorunlu kılıp, eğitimlere eklenen sınavlara geçme notu tanımlanarak, geçme notu barajına göre bir sonraki video materyalinin izlenebilir olmasını belirleyebilirsiniz.
  5. İvme’ye özel olarak geliştirilmiş video oynatıcılar üzerinden eğitim videoları izlenirken alınan tüm aksiyonlar analitik sunucusunda toplanarak hangi izleyici hangi içeriği ne zaman ne kadar izledi bazlı izleme raporları alabilirsiniz.
 • İvme- Uzaktan Eğitim Sistemi içeriğinde yer alan sanal sınıf özelliği (internet üzerinden verilen sesli ve görüntülü eğitim) ile kursiyerlere etkileşimli ve dinamik bir öğrenme süreci yaşatabilirsiniz.
  1. İvme – Uzaktan Eğitim Modülü kurumunuzdaki mevcut LMS sistemi ile tamamen entegre bir şekilde çalışabilecek altyapıya sahiptir
  2. Sanal sınıf sırasında ek donanıma ihtiyaç duyulmadan herhangi bir kamera yardımı ile görüntülü bir şekilde kursiyerlere eğitim verebilir, sanal sınıf eğitimlerinizi kaydederek kursiyerlerin daha sonrasında tekrar izleyebilmesini sağlayabilirsiniz.
  3. İvme- Sanal Sınıf Modülü Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda çalışabilmektedir.
  4. Sanal sınıf, kullandığı "dosya paylaşımı, sunum, dinamik karalama/çizim aracı, akıllı tahta ve masaüstü paylaşımı" gibi yardımcı öğeler sayesinde eğitimlerinizi daha etkin ve verimli hale getirir.
  5. Sanal sınıf sistemi içerisinde eğitici ve kursiyerler kendi aralarında anlık, özel veya toplu olarak mesajlaşabilirler.
  6. Kursiyerler sanal sınıf sistemi içerisinde eğitim ile ilgili notları alarak eğitim sonrasında bilgisayarlarına indirebilirler.
  7. Sanal Sınıf Modülü kurumunuzda bulunan mevcut toplantı odalarındaki görüntü ve ses sistemlerine (IP-Dome kamera, Video wall, Mikrofon vb.) entegre bir şekilde çalışabilmektedir.
 • DESTEK

  Sık sorulan soruların yanıtları
  için yardım merkezimize göz atın.

 • MAPS

  Hacettepe Üniversitesi 4.Arge
  Binası Teknokent No:12-13