Slide background

VİDEO İÇERİK DAĞITIM VE YAYINLAMA (CDN)

 • İvme’nin CDN altyapısında sağlamış olduğu içerik dağıtım ve yayıncılık çözümü ile video içeriklerinizi kurum içi ve kurum dışından kesintisiz olarak takip edebilir, uzak lokasyonlarla canlı yayın paylaşım özelliğine sahip olabilir, bu yayınların hem web hem mobil ortamda yönetilmesi ve yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.
  1. İvme – CDN modülü, içerisinde kullanıcılara atanacak olan videolar ve canlı yayınların yönetilebildiği ve bu içeriklerin izlenebildiği kuruma özel tasarlanmış bir portal sağlamaktadır.
  2. Merkez ile diğer lokasyonlar arasındaki veriler AES256-CBC algoritması kullanılarak uçtan uca şifreli bir şekilde gönderilmektedir.
  3. Portal üzerinden canlı yayın ve video içerikleri paylaşılacak lokasyonların bant genişlik bilgilerini lokasyonlara göre özel olarak tanımlayabilirsiniz.
  4. Canlı yayınlar, portaldaki kontrol panelinde yapılan tanımlamalara göre en uygun video çözünürlüğü ile otomatik olarak gönderilmektedir. Ör. Bir canlı yayın Siirt ilinde bant genişliğine göre 640p kalitede izlenebilmekteyken, Ankara ilinden 1080p görüntü kalitesinde aynı anda izlenebilmektedir.
  5. Video içeriklerinin gönderiminde ise kontrol panelinde yapılan tanımlamalara göre dosya transfer hızı ve transfer yapılacak zamanlama bilgisi İvme uygulaması tarafından ayarlanabilmektedir.
  6. İvme- CDN Modülü ile uzak lokasyonlara hangi video içeriklerinin, ne zaman gönderildiği ve bu içeriklerin kim tarafından, kaç kere izlendiği bilgilerini görebilirsiniz
  7. İvme- CDN Modülü kurumunuzdaki mevcut LMS sistemi ile tamamen entegre bir şekilde çalışabilecek altyapıya sahiptir.
 • DESTEK

  Sık sorulan soruların yanıtları
  için yardım merkezimize göz atın.

 • MAPS

  Hacettepe Üniversitesi 4.Arge
  Binası Teknokent No:12-13